DetektywLex

O Nas

AGENCJA DETEKTYWISTYCZNA DETEKTYWLEX współpracując z najlepszymi specjalistami z sukcesem realizuje szereg działań detektywistyczno-prawnych. Dogłębna i fachowa analiza zleconego problemu skutkuje jego rozwiązaniem. Usługi jakie oferujemy, są owocem naszego doświadczenia i unikalnego podejścia do szeroko rozumianej pomocy detektywistycznej i doradztwa prawnego. Nasze szerokie kontakty sprawiają, że działamy na terenie całej Polski oraz poza granicami państwa, tj. UE, Norwegia, Szwajcaria, Turcja, Ukraina, Kanada, Rosja, Chiny, Tajlandia.

Jesteśmy specjalistami z zakresu prawa rodzinnego, w sprawach o wychowanie własnych dzieci, poszanowanie opieki, czy kontaktów dziecka z obojgiem rodziców (DYSKRYMINACJA DZIECI W SĄDACH). Pomagamy w sprawach rozwodowych, tj. zdrady małżeńskie, fałszywe oskarżenia, pomówienia, wyłudzenia majątku, itp. Zbieramy dowody na winę współmałżonka/ki, partnera/ki.

Gwarantujemy nie tylko przeprowadzenie samego śledztwa detektywistycznego, ale również fachową ocenę sytuacji lub procederu z zakresu kryminalnego i nieuczciwej konkurencji.

Informacja o kontrahencie to z pewnością jeden z fundamentów dobrze prowadzonej działalności gospodarczej. Oferując swoje produkty i usługi przedsiębiorcy coraz częściej wykraczają poza granice Polski, nie tylko do krajów Unii Europejskiej. Analiza i weryfikacja informacji gospodarczej o przyszłym partnerze biznesowym jest kluczowa dla minimalizacji ryzyka.

Jako profesjonalna Agencja Detektywistyczna Detektywlex zdobywamy informacje o firmie bądź osobie. Zweryfikujemy i sprawdzimy wskazany podmiot pod kątem wiarygodności, sposobu organizacji jak i wypłacalności. Oferując usługę wywiadu gospodarczego pomagamy w świadomym podejmowaniu decyzji. Każde zlecenie realizowane jest w sposób dyskretny. Współpracujący z nami specjaliści posiadają ogromną wiedzę i doświadczenie. Wyrażamy opinię na temat przedstawionego problemu. Służymy fachową pomocą przy tworzeniu warstwy merytorycznej tekstu, materiału dowodowego, po czym wykonujemy profesjonalne pisma, które są niezbędne jako dowód w sprawie.

1