DetektywLex

Praca

POSZUKUJEMY KANDYDATÓW NA STANOWISKO:

  • detektyw na terenie całej Polski i za granicą,
  • osób mających predyspozycje do tzw. „prowokacji na zlecenie”.

Szukamy osób energicznych, kreatywnych i zorganizowanych.

Wymagania osobowościowe:

  • dobra organizacja pracy, dyspozycyjność
  • licencja detektywa lub gotowość do jej wyrobienia
  • rzetelność i uczciwość biznesowa
  • sumienność

Zakres obowiązków

  • realizacja zleceń detektywistycznych

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie z tytułu wykonywanych zleceń
  • rozwój zawodowy

Jeżeli nasza oferta Cię zainteresowała, prześlij nam swoje CV wraz z listem motywacyjnym na adres: biuro@detektywlex.com

Prosimy o dopisanie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r .o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/.

Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

WARUNKI UZYSKANIA LICENCJI DETEKTYWISTYCZNEJ:

Aby zdobyć uprawnienia do wykonywania zawodu detektywa (licencja), należy:
Uzyskać zaświadczenie o niekaralności, posiadać co najmniej średnie wykształcenie, bardzo dobry stan zdrowia – potwierdzony przez lekarza, przejść kurs detektywistyczny, zdać egzamin teoretyczny, zdać specjalistyczne testy psychiatryczno – psychologiczne.
Następnie składamy wniosek o wydanie licencji, gdzie Komendant Wojewódzki Policji ustala opinię środowiskową. Jeżeli weryfikacja jest pozytywna Komendant Wojewódzki Policji, może skierować osobę starającą się o wydanie licencji detektywistycznej na dodatkowe badania psychologiczno-psychiatryczne do komisji wojewódzkiej.
W przypadku pozytywnego zaliczenia testów, aby odebrać licencję detektywistyczną należy opłacić połowę średniej pensji krajowej.
Istotnym atutem profesjonalnego detektywa jest doświadczenie w służbach mundurowych np. (Policja, Straż Graniczna, Urząd Celny, ABW),
Detektyw winien posiadać szerokie kontakty, znać system działania Policji, Prokuratury, Sądu oraz bardzo dobrze podstawy prawa cywilnego, karnego, rodzinnego, ustawę o Policji, Sądach i Prokuraturach.

1