DetektywLex

OFERTA

AGENCJA DETEKTYWISTYCZNA DETEKTYWLEX to kunszt śledczy, gdzie profesjonalni detektywi znają doskonale prawo, a także współpracują z najlepszymi kancelariami prawnymi.

Prowadzimy śledztwa detektywistyczne, gdzie w celu ujawnienia nieprawidłowości przeprowadzamy „prowokacje”. Wykonujemy również tzw. testy wierności. Jesteśmy do dyspozycji, jeśli padliście ofiarą przestępstwa. Najwyższej klasy specjaliści analizują akta umorzonych postępowań, poszukują mienia, wykonują czynności zmierzające do ukazania negatywnych zachowań osób, których sprawa dotyczy. Wyjaśniamy sprawy kryminalne. Zajmujemy się śledzeniem niewiernych żon, mężów, partnerów i partnerek. Zbieramy odpowiednie materiały celem wykazania w sądzie, jako dowód w sprawie.

W przypadku wyjątkowej sprawy, Agencja Detektywistyczna Detektywlex zapewnia ujawnienie sprawy w prasie, telewizji.

Do rozwiązania każdej sprawy dobieramy odpowiedni skład ludzi. Wszystko po to, aby jak najlepiej i kompleksowo wspomóc Was w problemie. Wspieramy także tych, którzy mają problemy, a jednocześnie czują, że urzędy, policja i prokuratura nie robią wystarczająco wiele, aby im pomóc. Pomagamy, w walce z nieuczciwością „temidy”. Po zapoznaniu się z aktami, wykonujemy profesjonalne pisma wyłączające sędziów, którzy nieuczciwie/stronniczo prowadzą sprawę.

klikając wybierz interesującą Cię kategorię:


SPRAWY RODZINNE

Zdrada to najczęstsza przyczyna rozpadu związku.
Jeśli zachowanie Twojego partnera budzi w Tobie wątpliwości, warto reagować na pierwsze sygnały niewierności. Dowód w postaci raportu z czynności detektywistycznych pozwala szybko zakończyć sprawy rozwodowe.

Agencja detektywistyczna Detektywlex jest gwarancją profesjonalnej realizacji zlecenia:
- weryfikujemy predyspozycje oraz zbieramy dowody zdrady partnera/partnerki
- gromadzimy materiały dowodowe na potrzeby sądu i w celach prywatnych
- podejrzewasz swoją „drugą połówkę” o zdradę lub chcesz się upewnić czy jest Ci wierna
- chcesz rozwodu i potrzebujesz dowodu na orzeczenie winy

Wysokiej klasy agencja detektywistyczna Detektywlex ustali i poda dowody na „tacy”.
Udowodnimy zdradę dyskretnie i profesjonalnie.
Pomożemy rozwiać wątpliwości.
JESTEŚMY PO TO, ABY TOBIE POMÓC !

Nasi Agenci - nie składają niemoralnych propozycji, a jedynie zainteresują swoją osobą oraz umożliwią flirt. Następnie podtrzymują zainteresowanie. Propozycje zdrady winny płynąć od osoby, do której zlecenie jest skierowane. Dyskretnie uwodzimy, nie idziemy do łóżka, tylko sprawdzamy, czy osoba wskazana przez Ciebie ma predyspozycje do zdrady. Możemy wcielić się w różne role celem zdobycia osoby wskazanej np. biznesmena, opiekunki do dziecka, sekretarki, ekspedientki, kontrahenta, operatora urządzeń, hydraulika…

Detektywi są starannie dobrani i niewiele pań/panów potrafi się im oprzeć.
W życiu liczą się nie tylko pieniądze, lecz można stracić o wiele więcej np. dzieci, godność, zaufanie, rodzinę, znajomych, nieruchomości, ruchomości itd. Masz wątpliwości? Sprawdzimy jak daleko może posunąć się Twój partner/partnerka w nowej znajomości.

Pomagamy, kiedy mimo wyroku sądowego nie możecie widzieć się ze swoimi dziećmi.
W celu jak najlepszego wsparcia nawiązaliśmy współpracę z doskonałymi specjalistami w tej dziedzinie. Sprawą zajmujemy się dokładnie i kompleksowo. Kiedy nie pomogą negocjacje, działamy nieszablonowo. Współpracujący z nami detektywi, mogą być świadkami w sądzie. Naszym celem jest dobro dziecka, które powinno mieć kontakt z obojgiem rodziców. Ustalamy miejsca pobytu dzieci, a następnie wykonujemy odpowiednie działania.

Dla Rodziców
Sprawdzimy co robi Wasze dziecko. Skierujemy do psychologa, który pomoże w rozwiązaniu problemu. Sami również jesteśmy w stanie odpowiednio ukierunkować dziecko, aby nie sprawiało kłopotu opiekunom.

SPRAWY KOMORNICZE

Jesteśmy do dyspozycji, jeśli komornik wbrew przepisom, przekraczając swoje kompetencje próbuje pozbawić Was majątku, albo w wyniku jego niezgodnych z prawem działań ponieśliście szkodę. Pozbędziemy się komornika, kiedy „siedzi” na Twoim wynagrodzeniu np. płacenia alimentów. Wiemy jak Ci pomóc.

WYWIAD GOSPODARCZY I WINDYKACJA

Jeśli macie problemy ze ściągnięciem swoich pieniędzy lub chcecie sprawdzić uczciwość kontrahenta, możecie zgłosić się do nas. Podejmujemy się spraw trudnych, celem odzyskania majątku. Szybko oraz bezpiecznie ściągamy długi i odzyskujemy należności.

KONWÓJ OSÓB I MIENIA

W naszych szeregach mamy najlepszych oraz najbardziej doświadczonych specjalistów, którzy bezpiecznie wykonają konwój osób i mienia. Jednocześnie dadzą pełną gwarancję zrealizowanego zlecenia.

DLA FIRM I URZĘDÓW

Pozostajemy do dyspozycji wojewodów, prezydentów, wójtów, burmistrzów, którzy chcą wyjaśnić nieprawidłowości jakie zastali na swoim terenie. Jesteśmy do usług, jeśli działania prawników trzeba wesprzeć śledztwem detektywistycznym.

SPRAWY ZWIĄZANE Z UBEZPIECZENIEM I WYPADKAMI

Jeżeli doznałeś wypadku komunikacyjnego, poprowadzimy od początku Twoją sprawę po to, abyś otrzymał należne i wysokie odszkodowanie. Jeżeli ubezpieczyciel nie chce wypłacić Ci odszkodowania, wykonujemy profesjonalne pisma procesowe dzięki którym odzyskasz pieniądze.

OCHRONA

Czujesz zagrożenie? Ktoś Cię zastrasza? Były partner nie daje Ci spokoju? Oferujemy usługę ochrony osób i mienia. Jeśli chcesz poczuć się bezpiecznie my Ci w tym pomożemy. Zapewniamy całodobową ochronę. Specjalizujemy się w zabezpieczeniu imprez. Posiadamy bogate doświadczenie.

SPRAWY CYWILNE

Jeśli jesteś rodzicem, który mimo wyroku sądowego nie może skutecznie wyegzekwować kontaktów z dzieckiem.
Wykonamy profesjonalne pisma procesowe, które „wstrzymają ziemię, poruszą sądy”.

Jeżeli ubezpieczyciel nie chce wypłacić Ci odszkodowania, wykonujemy profesjonalne pisma procesowe dzięki którym odzyskasz należne pieniądze.
Wyjaśnimy trudne sprawy cywilne.
Ustalimy miejsce pobytu dowolnej osoby, styl życia itp.
Wykonamy ekspertyzę psychologiczną, podważymy nieuczciwą opinię psychologiczną.
Ustalimy sprawców zniszczenia mienia.
Zgromadzimy dowody, które są potrzebne w sądzie.

SPRAWY KARNE

Nie czekaj, aż czas pozaciera ślady, albo prokurator umorzy sprawę. Wtedy będzie tylko trudniej. Dostarczymy dowody potrzebne w sprawie.
Nagłośnimy nieprawidłowości, złożymy zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa, wykroczenia. Sprawdzimy, czy działania prowadzone są prawidłowo, zadbamy o ich odpowiedni tok, podpowiemy jakie masz prawa.
Poszukujemy osoby zaginione.
Wykonamy profesjonalne pisma procesowe, które „wstrzymają ziemię, poruszą sądy”.
Dokonamy analizy akt umorzonych postępowań.
Wyjaśnimy trudne sprawy kryminalne.
Ustalimy miejsce pobytu wskazanej osoby, styl życia itp.
Wykonamy ekspertyzę psychologiczną, podważymy nieuczciwą opinię psychologiczną.
Ustalamy sprawców zniszczenia mienia.
Zgromadzimy dowody, które są potrzebne w sądzie.

1